Squeeders

Vår styrke er menneskene som jobber her!

Kombinasjonen av dyktige fagpersoner og fantastiske personligheter har fått sin helt egen betegnelse: "Squeeder".

Gunn Severinsen
VD, Oslo
gunn.severinsen@squeed.com
+47 932 44 906
Ola Klasson
VD, Göteborg
ola.klasson@squeed.com
+46 (0)70 210 92 03
Olof Norstedt
VD, Stockholm
olof.norstedt@squeed.com
+46 (0)70 733 45 70
Tomas Trolltoft
Konsultchef, Rekrytering, Göteborg
tomas.trolltoft@squeed.com
+46 (0)70 972 38 64



Alexander Ekstrand
alexander.ekstrand@squeed.com
Alexander Heimonen
alexander.heimonen@squeed.com
Amanda Belfrage
amanda.belfrage@squeed.com
Anders Frantz
anders.frantz@squeed.com
Anders Teern
anders.teern@squeed.com
Andreas Wester
andreas.wester@squeed.com
Anette Gradin
anette.gradin@squeed.com
Anton Kimby Ljunggren
anton.kimby@squeed.com
Arvid Bodin
arvid.bodin@squeed.com
Benjamin Karlsson
benjamin.karlsson@squeed.com
Björn Hedström
bjorn.hedstrom@squeed.com
Camilla Gadd
camilla.gadd@squeed.com
Christofer Heimonen
christofer.heimonen@squeed.com
Christopher Åkersten
christopher.akersten@squeed.com
Daniel Gustavsson
daniel.gustavsson@squeed.com
Daniel Walz
daniel.walz@squeed.com
Daniel Wester
daniel.wester@squeed.com
Eric Andresen
eric.andresen@squeed.com
Erik Modé
erik.mode@squeed.com
Erik Sikander
erik.sikander@squeed.com
Erik Skogström
erik.skogstrom@squeed.com
Fredrik Corneliusson
fredrik.corneliusson@squeed.com
Fredrik Dahlén
fredrik.dahlen@squeed.com
Fredrik Normén
fredrik.normen@squeed.com
Hampus Dahlin
hampus.dahlin@squeed.com
Hans Andersson
hans.andersson@squeed.com
Henrik Foogel
henrik.foogel@squeed.com
Jacob Lundberg
jacob.lundberg@squeed.com
Jakob Lithner
jakob.lithner@squeed.com
Jeanette Milner
jeanette.milner@squeed.com
+46 (0)70 382 19 21
Jens Augustsson
jens.augustsson@squeed.com
Jessica Skårbratt
jessica.skarbratt@squeed.com
Joachim Mårtensson
joachim.martensson@squeed.com
Joar Ekendahl
joar.ekendahl@squeed.com
Joel Hofgren
joel.hofgren@squeed.com
Johan Bark
johan.bark@squeed.com
Johan Sandström
johan.sandstrom@squeed.com
Johan Sjöblom
johan.sjoblom@squeed.com
John Karman
john.karman@squeed.com
+46 (0)73 434 06 12
Jonas Jaconelli
jonas.jaconelli@squeed.com
Jonatan Kornhill
jonatan.kornhill@squeed.com
Jonathan Nilsson
jonathan.nilsson@squeed.com
Julia Hellberg
julia.hellberg@squeed.com
+46 (0)76 946 08 56
Lars Larsson
lars.larsson@squeed.com
Lars Öhrstrand
lars.ohrstrand@squeed.com
+46 (0)72 506 96 04
Lejla Dolovac
lejla.dolovac@squeed.com
Lena Stridsberg
lena.stridsberg@squeed.com
Linus Norén
linus.noren@squeed.com
Love Yregård
love.yregard@squeed.com
Madelene Rosdahl
madelene.rosdahl@squeed.com
+46 (0)73 529 59 58
Magnus Larsson
magnus.larsson@squeed.com
Magnus Siverbrant
magnus.siverbrant@squeed.com
Mahlin Standar
mahlin.standar@squeed.com
Markus Niklasson
markus.niklasson@squeed.com
Martin Berg
martin.berg@squeed.com
Martin Bäumer
martin.baumer@squeed.com
Martin Galloway
martin.galloway@squeed.com
Mathias Fandén
mathias.fanden@squeed.com
Mattias Brodén
mattias.broden@squeed.com
Max Gabrielsson
max.gabrielsson@squeed.com
Max Sandelin
max.sandelin@squeed.com
Niclas Åstrand
niclas.astrand@squeed.com
Niklas Johansson
niklas.johansson@squeed.com
Niklas Lindblad
niklas.lindblad@squeed.com
Niklas Molin
niklas.molin@squeed.com
+46 (0)73 041 62 81
Nikolai Kanaev
nikolai.kanaev@squeed.com
Patrik Hansson
patrik.hansson@squeed.com
Peter Lindh
peter.lindh@squeed.com
Rickard Nilsson
rickard.nilsson@squeed.com
Rikard Thulin
rikard.thulin@squeed.com
Robin Jansson
robin.jansson@squeed.com
Runa Gulliksson
runa.gulliksson@squeed.com
Sebastian Lindroos
sebastian.lindroos@squeed.com
Sebastian Schöld
sebastian.schold@squeed.com
Shanthini Paramanathan
shanthini@squeed.com
Simon Sundström
simon.sundstrom@squeed.com
Sofia Jacobsson
sofia.jacobsson@squeed.com
Stefan Claesson
stefan.claesson@squeed.com
Stefan Cronert
stefan.cronert@squeed.com
Timocin Zaynal
timocin.zaynal@squeed.com
Tobias Ljungström
tobias.ljungstrom@squeed.com
Tom Mårdh
tom.mardh@squeed.com
Torbjörn Karlsson
torbjorn.karlsson@squeed.com
Victor Olausson
victor.olausson@squeed.com
Victoria Vallström
victoria.vallstrom@squeed.com
Vidar Karlsson
vidar.karlsson@squeed.com
Örjan Eriksson
orjan.eriksson@squeed.com

Vil du også bli Squeeder?